Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
Powrót
Aktualności

Kurs Ratownika Wodnego

Kurs Zawodowy na Ratownika Wodnego. Termin:01-03+08-10.06.2018 Niedzica

Szkolimy Ratowników od ponad 10 lat, posiadamy olbrzymie doświadczenie w pracy na każdym akwenie i w każdych warunkach.
Przygotowujemy kursantów do pracy i wspieramy wyszkolonych Ratowników. Od lat zajmujemy się zaszczepianiem pasji ratowniczej w młodych ambitnych ludziach. Dołączcie do nas! Przyjedźcie na kurs i poznajcie arkana pracy Ratowniczej!

KURS NA RATOWNIKA WODNEGO:
01-03+08-10.06.2018 Niedzica
 

MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W DARMOWYM KURSIE RATOWNIKA WODNEGO!
INFORMACJE - KLIKNIJ LINK


Uprawnienia zawodowe od 17 roku życia, cena: 990 zł.
Uprawnienie niezawodowe - Pomocnik Ratownika od 12 roku życia, cena: 600 zł.Informacje dodatkowe ---> kliknij tutaj lub link RATOWNICTWO WODNE