Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
Powrót
Sklepik

Sklepik

Witamy na stronie sklepu z odzieżą dla Ratowników Wodnych.

W naszej ofercie znajdują się elementy stroju niezbędne do pracy w ratownictwie wodnym. Znajdziecie u nas zarówno sztormiaki dobrej jakości, spodenki jaki i koszulki. Nasze produkty powstały we współpracy z ratownikami pracującymi zarówno na basenach jak i otwartych kąpieliskach wodnych. Dostosowaliśmy je do wymagań większości pracodawców związanych z ratownictwem wodnym.

Kupując nasze produkty pośrednio wspieracie działania ratownicze. Zysk ze sklepiku jest przez nas przekazywany na modernizacje sprzętu oraz baz ratowniczych znajdujących się na terenie całej Polski.
Jeśli zainteresowało Państwa coś z naszej oferty i chcielibyście spersonalizować dany produkt, skontaktujcie się z nami sprawdzimy czy jest to możliwe. Jeśli tak, uzgodnimy wszystkie szczegóły zamówienia.
 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW :) SZTORMIAK RATOWNICZY:

Sztormiak wykonany jest z tkaniny poliamidowej, dwuwarstwowej z membraną poliuretanową.
Materiały, z których został uszyty są wodoodporne i oddychające.
Sztormiak składa się z dwóch części: spodni z wysokim stanem, regulowanymi szelkami, możliwością regulacji pasa, długiej kurtki, która osiada obszerny kaptur chroniący twarz przed deszczem. Miejsca szczególnie narażone na zużycie jak n. kolana, łokcie zostały wzmocnione dodatkowym materiałem.

Cena sztormiaków: 1199 zł.+ koszt przesyłki 20 zł.Sztormiak posiada obszerny kaptur z szybką zabezpieczającą twarz i oczy przed deszczem. Sztormiak dostępny jest w pełnej rozmiarówce (S-XXL).


Na spodniach i kurtce nadrukowany jest odblaskowy napis RATOWNIK. Sztormiak sprawdza się znakomicie podczas akcji wodno-deszczowych. Jest to strój bardzo wygodny i praktyczny.


POLAR RATOWNICZY:

Czerwony polar B12 Mount Blanc firmy Alpinetex z czarnymi wzmocnieniami na ramionach. Wykonany jest z antypilingowej dzianiny 340g/m2, na plecach  znajduje się biały, haftowany napis RATOWNIK.

Polar możemy przygotować także z napisem INSTRUKTOR.
Dostępny w pełnej rozmiarówce (XS- XXL)
Cena: 100zł + koszt przesyłki 15 zł.


KOSZULKA: 

Czerwone koszulki z białym napisem RATOWNIK dopasowane zostały kolorystycznie do spodenek. Stanowią z nimi komplet idealny do pracy dla każdego ratownika wodnego. W razie indywidualnego zamówienia możliwe jest także wyprodukowanie koszulki z żółtym napisem.

Na specjalne zamówienie możemy także przygotować dla Państwa koszulki z napisem INSTRUKTOR w kolorze czerwonym jak i granatowym.
Koszulki dostępne są w pełnej rozmiarówce (S-XXL)
Cena: 40 zł. + 10 zł. koszty przesyłki


SPODENKI:

Spodenki dostępne są u nas w dwóch modelach:
Czerwone spodenki Speedo z żółtym napisem RATOWNIK, dostępne w pełnej rozmiarówce (S-XL).
Cena: 70 zł + koszt przesyłki 10 zł.

Czerwone spodenki Tribord bez napisu, dostępne w pełnej rozmiarówce (S – XL)
Cena: 50 zł. + koszt przesyłki 10 zł.KUBKI CERAMICZNE:

Dostępne są u nas w dwóch rodzajach:
Czerwony kubek ceramiczny z białym logiem Akcji Serca,
Czerwony kubek ceramiczny z białym  logiem Akcji Serca oraz napisem  „KUBEK RATOWNIKA”.
Cena 15 zł + 15 zł. koszt przesyłki.
REALIZACJA ZAMÓWIENIA:
Przybliżony czas realizacji od 2 do 5 dni, w przypadku zamówień specjalnych czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

KOSZT DOSTAWY:
List polecony: 15 zł. - 25 zł.
Inna przesyłka: w zależności od operatora oraz wagi, cena ustalana jest z firmą przewozową.
Możliwe jest także (po wcześniejszym ustaleniu) osobiste odebranie zamówienia w siedzibie firmy Akcja Serca w Nowym Targu.

PŁATNOŚCI:

Płatności należy dokonać przelewem na konto: Alior BANK 28 2490 0005 0000 4001 0020 5969 w tytule prosimy wpisać „ZAMÓWIENIE” oraz imię i nazwisko zamawiającego.

Po dokonaniu wpłaty należy przesłać na adres e-mail: biuro@akcjaserca.pl informację:
·         nazwę i rozmiar zakupionego przedmiotu/-ów,
·         kolor zakupionego przedmiotu/ów,
·         adres, na który mamy przesłać zamówienie,
·         nr telefonu,
·         potwierdzenie wpłaty należności za zakupiony przedmiot/-y.
 
DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA SMYCZKA Z NASZYM LOGIEM LUB OPASKA GRATIS!
 

 

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.
Formularz kontaktowy
  • Karolina Lipkowska
    + 48 533 211 147