Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Aktualności

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Termin: 28-24.04.2019 Nowy Targ woj. Małopolskie Wolne miejsca!

Termin kursu: 24-28.04.2019   Nowy Targ.

Promocja!
Cena kursu dla Ratowników Wodnych: 550 zł.
Cena kursu dla aktywnych członków Pokojowego Patrolu: 500 zł.
Cena kursu: 700 zł.

Podczas kursu odbywają się zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz pozoracje akcji ratunkowych. Kursanci po kursie są przygotowani do udzielania Pierwszej Pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia osób z ich otoczenia

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy jest wymagany w pracy Ratownika Wodnego, Strażaka PSP oraz OSP, Ratownika Narciarskiego, Ratowników GOPR, TOPR, a także jest dużym atutem w pracy Policjanta, Pracownika Służby więziennej oraz Żołnierzy Wojska Polskiego.
 

Więcej informacji --> Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy