Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Chorwacja

Chorwacja


 XVI MAJÓWKOWY REJS PO CHORWACJI 

25 kwietnia - 02 maja 2020

Zapraszamy na uroczy rejs przepięknymi zakątkami Chorwacji! 

Chorwacja
CHORWACJA POD ŻAGLAMI

Majówka Chorwacja:
25.04-02.05.2020


Zapraszamy na niesamowity wypoczynek pod żaglami,  zwiedzanie ciekawych wąskich urokliwych uliczek Chorwackich miasteczek oraz poznanie ducha tego, tak niedalekiego, ale jakże oryginalnego kraju położonego u stóp Morza Adriatyckiego.

Chorwacja

Zapraszamy do obejrzenia galerii 

https://www.akcjaserca.pl/galeria-zdjec/129/chorwacja-sierpien-2018

https://www.akcjaserca.pl/galeria-zdjec/128/chorwacja-maj-2018

https://www.akcjaserca.pl/galeria-zdjec/103/majowka-2016-chorwacjaCena za całość TYLKO: 2300 zł/osoba.


Cena zawiera:
 • Jacht, opłaty portowe, paliwo
 • Kapitana z doświadczeniem żeglarskim
 • Wyżywienie na jachcie
 • Ubezpieczenie jachtu
 • Opłatę klimatyczną 
Każdy uczestnik rejsu musi posiadać ze sobą kwotę 230 Euro na kaucje za jacht.
Kaucja jest zwrotna po rejsie.

Cena nie zawiera:
 • Wyżywienia w restauracjach
 • Transportu
 • napoi, wody do picia
 • ubezpieczenia indywidualnego uczestników

ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA MOTOROWODNE! 
OSOBY CHETNE MOGĄ PODCZAS WYJAZDU PRZEJŚĆ KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO 
A TAKŻE WYPŁYWAĆ GODZINY STAŻOWE! 

W planie rejsu zajęcia praktyczne i teoretyczne, oraz możliwość wypływania godzin stażowych na kolejne stopnie motorowodne.
PROMOCYJNA cena Rejsu i kursu Sternika Motorowodnego 2300 zł. + 700 zł.

Chorwacja

Rejsy po Chorwacji w innych terminach:
Termin rejsu do ustalenia, najfajniejsze na wyjazd są miesiące maj - październik
Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od preferowanego standardu i wielkości  jachtu.
Po przesłaniu do nas informacji na temat jachtu, terminu, ilości osób zostaje przesłana do Państwa oferta cenowa wyjazdu. Wyjazd może zawierać, lub nie zawierać organizację transportu w obie strony i wyżywienia. 

Chorwacja

Bądź z nami, nie przegap tej przygody!!!

Chorwacja

Przykładowy plan rejsu 7 dniowego:

Dzień 1 (Startujemy Sibenik/Sukosan)- Odebranie jachtów, zaokrętowanie, zwiedzanie.
Dzień 2 -6: Codziennie zmieniamy port, po śniadaniu wypływamy do wybranego portu. 
Dzień 7: Wyokrętowanie, zdanie jachtów ok. godz 10:00, wyjazd do Polski.

W planie rejsu: 
Sibenik - Sukosan, - Primosten - Vis - Hvar - Sv.Klement - Brać (Milna) - Trogir
Każdego dnia mamy kilka godzin żeglowania, po południu: plażowanie, zwiedzanie miast, portów, twierdz, parków
w zależności od terenu na którym jesteśmy. 
Wieczorem życie towarzyskie, kolacja, rozmowy do białego rana :) jak kto lubi :)


Chorwacja

Aby się zapisać na rejs:
Należy wysłać @ z danymi na adres: biuro@akcjaserca.pl
w tytule wpisując CHORWACJA
Potrzebne dane:
Imię, nazwisko, adres, nr telefonu, nr pesel, nr paszportu lub dowodu osobistego
data i miejsce urodzenia oraz miejsce zamieszkania 
(być może uda nam się skojarzyć wspólne przejazdy Państwa z miejsca zamieszkania do Nowego Targu)

Płatność:
Należy dokonać wpłaty części należności na konto
I rata: 600 zł (jak najszybciej!)
II rata:  do 06.04.2019
Bank ING nr konta:  11 1050 1445 1000 0092 4046 1377

W tytule proszę wpisać:  CHORWACJA + imie i nazwisko uczestnika.

Chorwacja

Zapraszamy na niesamowity wypoczynek pod żaglami, zwiedzanie ciekawych wąskich urokliwych uliczek Chorwackich miasteczek oraz poznanie ducha tego, tak niedalekiego, ale jakże oryginalnego kraju położonego u stóp Morza Adriatyckiego.

Chorwacja

Olbrzymie połacie Parków Narodowych, skał i zieleni łączących się z widokiem wyjątkowego wybrzeża usianego niezliczoną ilością wysp wzdłuż całej linii brzegowej. 

Chorwacja

Bogata architektura.

Chorwacja

Niesamowite widoki i tajemnicze zakątki. 

Chorwacja

Zróżnicowanie klimatyczne kraju jest jego niewątpliwym atutem: zaznamy tu aury śródziemnomorskiej, a także krajobrazu typowo nizinnego i górskiego. Chorwackie wybrzeże zachwyci turystów urokiem pięknych, słonecznych plaż i widniejącym w oddali łańcuchem Gór Dynarskich. Nie tylko jednak słone wody oblewające wybrzeże kraju stanowią o jego uroku. W Chorwacji znajdziemy liczne żeglowne rzeki: Drawę, Sawę, Dunaj i Kupę oraz przepiękne jeziora, na uwagę zasługują w szczególności Plitwickie kaskady wodne i wodospady.
 
Chorwacja

Bardzo bogaty wachlarz portów i marin.
Chorwacja ma się czym pochwalić w infrastrukturze oferowanej żeglarzom! Większość marin przygotowana jest na najwyższym poziomie. Sanitariaty są zadbane, wyremontowane i czyste.

Chorwacja

Niezliczona ilość jadłodajni z wykwintnym jedzeniem, tawern w niesamowitym klimacie oraz winiarni kuszących oryginalnymi smakami zadowoli każdego amatora dobrej kuchni.

Długie chorwackie wybrzeże to raj dla żeglarzy i nie tylko!
Może chcesz posurfować, popływać na nartach wodnych lub ponurkować? W rejonie nadmorskim znajdują się cztery parki Narodowe i sporo uzdrowisk. Wzdłuż Morza Adriatyckiego ciągną się góry, więc można się też wybrać na górską wycieczkę.

Chorwacja

Sibenik – rozłożony na wzgórzach, nad równoległą do linii brzegowej zatoką (ujście rzeki Krka), jest bardzo malowniczym miastem. Główną atrakcją turystyczną jest katedra Św. Jakuba, jest to jeden z najważniejszych zabytków sakralnych w całej Chorwacji.  

Primosten – tutaj nie znajdziemy zbyt wielu zabytków, ale Primosten nadrabia swoim urokiem. Ciasna zabudowa zajmuje wychodzący w morze półwysep, na którego szczycie stoi kościół Św. Jerzego, z widoczną z daleka dzwonnicą.

Chorwacja

Trogir – wyróżnia się urodą nawet w samej Chorwacji – kraju pięknych zabytkowych miasteczek. Malownicza plątanina średniowiecznych uliczek i zaułków, otoczona przez porośniętą palmami szeroką promenadę nadmorską, przy której znajduje się twierdza Kemerlengo z XV w. Ale niestety jest ona niedostępna do zwiedzania przez turystów. Tutejsza starówka robi duże wrażenie, nie zajmuje wzgórza jak ma to zazwyczaj miejsce, lecz płaski fragment wybrzeża. To niewielka wysepka, którą łączą mosty z lądem i wyspą Ciovo. 

Chorwacja

Wyspa Brac – największa wyspa środkowej Dalmacji, gorący klimat z długim latem, piękne górzyste krajobrazy oraz płynna plaża Zlatni Rat, która ma postać wychodzącego w morze klina.

Wyspa Hvar – najbardziej słoneczna wyspa Adriatyku i jedna z najpiękniejszych na chorwackim wybrzeżu. Ciekawostką jest to, że długi i wąski Hvar rozciąga się w kierunku niemal idealnie równoleżnikowym, między wyspami Brać i Korcula. Hvar jest w większości górzysty.

Żeglując z nami możecie cieszyć się towarzystwem delfinów. Delfiny od zawsze towarzyszyły ludziom, były postrzegane jako wysłańcy bogów, piloci prowadzący statki między rafami i ostatnia deska ratunku dla tonących, z drugiej strony- o czym rzadko się mówi- te urocze stworzenia potrafią zniszczyć sieci rybackie ;) Kiedy nie szukają pożywienia, najczęściej bawią się w grupach, często wyskakując widowiskowo nad powierzchnię wody. Spotkanie z nimi jest rzeczą niepowtarzalną, a widok stada, które płynąc wyskakują nad powierzchnię, zapada w pamięć na długo… 
 
Chorwacja

Sukosan - port w zatoce Zlatna Luka i mała miejscowość, która słynie z pięknych plaż, ustronnych zatoczek, oraz zachwycających zabytków. Oprócz sportów wodnych, miłośników aktywnego spędzania czasu może zadowolić pełna gama innych sportowych zajęć. 

Chorwacja

Vis – najbardziej wysunięta w morze chorwacka wyspa, której atutem jest naturalne piękno. Nie ma tutaj rozbudowanej infrastruktury, która nie miała zbytnio kiedy się rozwinąć, ponieważ do 1989 stacjonowało tu wojsko. Na wybrzeżu są liczne zatoczki. W mieście Vis zachowało się sporo zabytków po antycznej osadzie, to jest miasto, w którym znajdziemy też kilka świątyń.

Chorwacja

Kuchnia chorwacka jest pełna różnorodnych smaków! Idealna dla wielbicieli ryb, owoców morza, serów. Jedzenie chorwackie jest zróżnicowane regionalne, ale wszędzie zasmakujemy dobrego wina, czy słynnej rakijii ;)


 
ChorwacjaREJSY PO CHORWACJI:
 
Możliwość zdobycia doświadczenia żeglarskiego, oraz wypływania godzin stażowych.

Możliwość zrobienia patentu żeglarskiego lub motorowodnego.

* Nie wymagamy żadnego doświadczenia w żeglowaniu- w cenę rejsu wliczony jest kapitan i oficer. 

Waluta – kuna chorwacka (HRK).
Formularz kontaktowy
 • Romana Nowacka Romana Nowacka
  +48 533 211 127
 • Marek Jasiński Marek Jasiński
 • kursy-motorowodne
 • dostępne w ofercie Akcja Serca
 • dostępne w ofercie Akcja Serca
 • dostępne w ofercie Akcja Serca