Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Galeria zdjęć

Meksyk Kraina Majów 09-20.12.2016

Chichen Itza, Coba, Tulum i niezliczone Cenoty to tylko część atrakcji jaka czeka nas w tym przepięknym kraju. Jedno z niewielu miejsc na świecie gdzie możliwe jest nurkowanie jaskiniowe! Jakże niebezpieczne a jednak wciągające.. Pyszne jedzenie, cudowna pogoda i wszędzie ślady potęgi pradawnej cywilizacji! Koniecznie do zaliczenia na waszej podróżniczej mapie świata!