Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
O nas

O nas

Akcja Serca działa na polskim rynku od 2005 roku. To były dla nas bardzo owocne lata.
U nas nie ma czasu na nudę! Działamy aktywnie i prężnie - jesteśmy dla Was.
Do tej pory udało nam się zarazić pasją do żeglarstwa, podróży i ratownictwa ponad 15000 osób!

Chcecie być następni?

Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda potrzeba nam paru minut :)

O nas

Wszystko zaczęło się w 2005 roku. Początek naszej działalności to głównie kursy pierwszej pomocy, które pozwoliły stworzyć nam grupę specjalistów działających w naszej firmie i zajmujących się tą dziedziną. Kolejnym etapem działalności były Kursy na Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika WOPR, które zyskały ogromną renomę i szerokie zainteresowanie wśród młodzieży i miłośników wody w różnych grupach wiekowych. Zaowocowało to dużą liczbą przeszkolonych na bardzo wysokim poziomie ratowników wodnych, którzy pracując zawodowo, stali się już specjalistami w swojej dziedzinie.

O nas
 
Dzięki współpracy z ludźmi traktującymi każde wyzwanie jak nową przygodę, a ratownictwo wodne jako pasję, tymi, którzy mają ogromny zapał do pracy, wciąż poszerzamy swoje horyzonty.

O nas

Obecnie Akcja Serca jest organizatorem nie tylko kursów pierwszej pomocy czy kursów ratowniczych. Zajmujemy się również organizacją rejsów morskich. Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Kanary czy Karaiby to nie jedyne tereny naszej działalności. W trakcie naszego rejsu można nie tylko zwiedzić najpiękniejsze miejsca na świecie, dotknąć obcej kultury, aktywnie wypocząć, ale również poznać tajniki żeglarstwa. Nauka przy świetnej zabawie - czy to nie to, czego wszyscy ludzie pragną?

O nas

Ale to nie wszystko! Dzięki Akcji Serca nabyć można również uprawnienia respektowane na całym świecie. Do wyboru są: Kursy Żeglarza Jachtowego i Kursy Sternika Motorowodnego. Warto też podkreślić, że uprawnienia te można zdobyć w dowolnie wybranym zakątku świata!
 
Na naszych zajęciach oprócz patentu sternika motorowodnego można dodatkowo uzyskać licencję na Holowanie Narciarza Wodnego lub Holowanie Statków Powietrznych.
 

O nas
 
A może nie na wodzie, tylko pod nią? Podczas wyjazdów nurkowych do Tajlandii można zobaczyć m.in. wraki z II wojny światowej, urwiska skalne, piękne rafy koralowe i niezwykle zróżnicowane życie podwodne.

O nas

Nie ograniczamy się jedynie do wody, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom miłośników sportów zimowych. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy narciarskie z wykwalifikowanym instruktorem zarówno do Doliny Zillertal położonej w austriackiej części Alp, jak i we włoskie Dolomity.

Prowadzimy także kursy instruktora narciarstwa zjazdowego oraz instruktora snowboardu. Instruktorzy związani z Akcją Serca pracują na większości stoków w Polsce.

O nas

Oczywiście, w tym wszystkim nie oddalamy się od naszych korzeni, czyli kursów Pierwszej Pomocy, organizowanych w standardach American Heart Assocation. Oferujemy Państwu kursy BLS AED, BTLS, ACLS, Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz inne - w zależności od potrzeb i wymagań Klientów.


O nas

Bez względu na to, czy szukają Państwo pomysłu na ferie zimowe, obozy letnie dla dziecka, czy na organizację imprezy integracyjnej w Waszej firmie. Czy śni Wam się przemierzanie mórz i oceanów, czy pomaganie w nagłych przypadkach potrzebującym - jesteśmy gotowi podjąć się spełnienia Waszych pomysłów i ziszczenia Waszych marzeń?

O nas

Bądźcie z nami! Zdobywajcie świat, przenoście góry, walczcie, żyjcie!
 • Karolina Lipkowska Karolina Lipkowska
  + 48 533 211 147
 • Romana Nowacka Romana Nowacka
  +48 533 211 127
 • Marek Jasiński Marek Jasiński
 • Ewa Barska Ewa Barska
  +48 533 211 170
 • kursy-motorowodne
 • dostępne w ofercie Akcja Serca
 • dostępne w ofercie Akcja Serca
 • dostępne w ofercie Akcja Serca