Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Survival rodzinny

Survival rodzinny

SURWIWAL RODZINNY

Przedstawiamy Państwu nowatorski projekt skierowany do ojców i synów oraz całych rodzin.

Surwiwal rodzinny, surwiwal dla ojca i syna to wspaniała przygoda integrująca rodziny, rozwijająca więzy emocjonalne pomiędzy rodzicami, a dziećmi. W czasach rozrywki elektronicznej wiedza naszych dzieci o otaczającej nas przyrodzie oraz zjawiskach w niej występujących jest coraz mniejsza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy Państwu obóz lub wyprawę na której dowiecie się o podstawowych formach surwiwalu takich jak: rozpalanie ogniska, pozyskiwanie wody, przygotowanie posiłku, przygotowanie biwaku lub miejsca na postój oraz wiele więcej...
 
Survival rodzinny

Oferujemy dwie formy przygody:
weekendowa przygoda o charakterze stacjonarnym z jednym lub dwoma noclegami w samodzielnie zbudowanym biwaku,
całodzienna wędrówka bez noclegu, po wcześniej przygotowanej trasie z wieloma atrakcjami.

Podczas przygody będziecie Państwo podróżować przez cztery strefy tematyczne:
  • ogień
  • woda
  • ziemia
  • powietrze
Każdy z czterech elementów przygody wiąże się z szeregiem zadań związanych z danym żywiołem. Zagadnienia pogrupowane są tematycznie i stanowią integralną całość jako program szkoleniowy. Program dostosowany jest do Państwa  grupy w zależności od ilości uczestników, ich wiedzy oraz doświadczenia z zakresu surwiwalu, czy buszingu. Z nami przeżyjesz fantastyczną przygodę. Poszukiwanie skarbów, wspinaczka linowa, tropienie zwierząt ... brzmi interesująco ? Zapraszamy !!! 
 
Survival rodzinny

Możliwość wyboru tematu przewodniego przygody:
  • męska wyprawa - obóz rekrutów, z naciskiem na aspekt militarny.
  • przygoda w stylu Indiana Jones - wspaniała przygoda połączona z odkrywaniem tajemniczych miejsc i artefaktów z przeszłości.
Cena:

Obóz weekendowy dla rodziny (niezależnie od ilości osób) - 999 zł

Obóz weekendowy dla ojca z synem (2 osoby) - 749 zł

Jednodniowa wyprawa dla rodziny (niezależnie od ilości osób) - 450 zł

ZAPRASZAMY !!!!!