Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Sztab WOŚP

Podhalański Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał WOŚP to zbiórka publiczna organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. Sztab tworzy się w celu przygotowania i organizacji zbiórki publicznej w terenie otwartym. Sztaby zorganizowane są w większości miast i miasteczek w Polsce, ale działają prężnie także poza granicami kraju. Co roku tworzonych jest ok. 1500 Sztabów, w ramach których na ulice miast wychodzi 120 000 wolontariuszy.

Sztab WOŚP

XXVII FINAŁ 13 stycznia 2019 Zbieramy środki "na zakup sprzętu specjalistycznych szpitali dziecięcych"

Drodzy Wolontariusze!
Jeśli dysponujecie odrobiną wolnego czasu oraz macie chęci pomóc nam w przygotowaniu Finału zapraszamy Was 9 stycznia od godziny 14:00 do naszej siedzimy na osiedlu Witosa 19/4.

Będziemy w tym dniu przygotowywać puszki, identyfikatory oraz serduszka dla Wolontariuszy, którzy 13 stycznia będą kwestowali na terenie Nowego Targu i pobliskich miejscowości.
 

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji :)

Karolina Lipkowska kontakt: 533-211-147

Romana Nowacka kontakt: 533-211-127

sztab@akcjaserca.pl

 
Bieżące informacje dotyczące najbliższego Finału będą znajdowały się na naszym profilu Facebookowym:
Podhalanski Sztab WOŚP.

Sztab WOŚP

Podczas 26. Finału WOŚP zebraliśmy rekordową do tej pory kwotę ponad 118000 zł. Było to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu Wolontariuszy oraz hojności wszystkich, którzy wrzucili choćby symboliczny grosik do puszki. Dziękujemy!

Każdego roku w działania naszego Sztabu oprócz grup wolontariuszy z Nowego Targu jak np. uczniowie ZSTiP, prywatnego LO czy „wojaków” z Airsoft Podhale włączają się wolontariusze z pobliskich miejscowości tj. Białki Tatrzańskiej, Białego Dunjaca, Czarnego Dunajca i Bukowiny Tatrzańskiej.

Rokrocznie możemy liczyć także na wsparcie lokalnych firm, które przekazują nam rzeczy na licytacje prowadzone podczas wszystkich imprez finałowych. Podczas ich trwania można było zdobyć zarówno stroje sportowe przekazane np. przez Justynę Kowalczyk czy Teddy’ego Błażusiaka, gadżety przekazane przez Firmę Wojas, Glossy Marzena Balara, Hokejową Reprezentacje Artystów Polskich, wejściówki na termy, vouchery na fitness, ubrania produkowane przez lokalne firmy, rzeźby z lokalnych pracowni rzeźbiarskich i wiele innych.
Podczas tej mroźnej zbiórki finałowej także nasi wolontariusze mogli skorzystać z uprzejmości nowotarskich firm np. Deja Vue, Lemon Bar, Steskal, czy Absynt, w których czekały na nich gorące posiłki i napoje. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i okazane serducho :)

Sztab WOŚP

Wszystkie osoby chcące wspmóc nas podczas kolejnych finałów, pomóc w organizacji koncertów, przekazać gadżety na licytacje lub po prostu z nami być - zapraszamy do kontaku :) Razem możemy więcej!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:
Akcja Miś 
Finał 2014
Finał 2013

Finał 2012
 
Formularz kontaktowy
Pliki do pobrania
  • Karolina Lipkowska Karolina Lipkowska
    + 48 533 211 147
  • Romana Nowacka Romana Nowacka
    +48 533 211 127
  • kursy-motorowodne
  • dostępne w ofercie Akcja Serca
  • dostępne w ofercie Akcja Serca