Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Sztab WOŚP

Podhalański Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał WOŚP to zbiórka publiczna organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. Sztab tworzy się w celu przygotowania i organizacji zbiórki publicznej w terenie otwartym. Sztaby zorganizowane są w większości miast i miasteczek w Polsce, ale działają prężnie także poza granicami kraju. Co roku tworzonych jest ok. 1500 Sztabów, w ramach których na ulice miast wychodzi 120 000 wolontariuszy.

Sztab WOŚP

XXVIII FINAŁ 12 stycznia 2020 Zbieramy środki  "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej"

Drodzy Wolontariusze!

Oficjalnie zostaliśmy zarejestrowani jako Sztab kwestujący na rzecz 28. Finału, możemy zatem zacząć rekrutację.
Wolontariuszy zgłaszanych przez Szkoły, zachęcamy do kontaktu z opiekunami Wolontariatu.
Wolontariusze indywidualni mają 4 możliwości zapisów:

1. ONLINE- iwolontariusz.wosp.org.pl – wolontariusz
pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu, wolontariusz
niepełnoletni zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego
2. Możecie przyjść do siedziby naszego Sztabu na os. Witosa 19/4 w Nowym Targu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 wraz ze zdjęciem, by tutaj wypełnić ankietę .
3. Możecie także odebrać w naszej siedzibie puste ankiety wstępne, wypełnić w domu a następnie zwrócić do nas wypełnione wraz ze zdjęciem.
4. Możemy również wysłać Wam ankiety wstępne mailowo. Wydrukujecie je we własnym zakresie i gotowe wraz ze zdjęciem dostarczycie do nas do biura na os. Witosa. Jeśli chcecie otrzymać ankietę w ten sposób wyślijcie nam wiadomość na adres sztab@akcjaserca.pl podając swoje imię i nazwisko.

Ankiety wstępne należy zwrócić do nas najpóźniej do dnia 22 listopada.
Po otrzymaniu wstępnej ankiety i wprowadzeniu danych do systemu, dostaniecie od nas ankietę właściwą, którą należy do nas zwrócić najpóźniej do dnia 08.12.2019

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji Sztab WOŚP

Karolina Lipkowska kontakt: 533-211-147

Romana Nowacka kontakt: 533-211-127

sztab@akcjaserca.pl

 
Bieżące informacje dotyczące najbliższego Finału będą znajdowały się na naszym profilu Facebookowym:
Podhalanski Sztab WOŚP.

Sztab WOŚP

Podczas 27. Finału WOŚP zebraliśmy rekordową do tej pory kwotę ponad 125 419,17zł. Było to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu Wolontariuszy oraz hojności wszystkich, którzy wrzucili choćby symboliczny grosik do puszki. Dziękujemy!

Każdego roku w działania naszego Sztabu oprócz grup wolontariuszy z Nowego Targu jak np. uczniowie ZSTiP, prywatnego LO czy „wojaków” z Airsoft Podhale włączają się wolontariusze z pobliskich miejscowości tj. Białki Tatrzańskiej, Białego Dunjaca, Czarnego Dunajca i Bukowiny Tatrzańskiej.

Rokrocznie możemy liczyć także na wsparcie lokalnych firm, które przekazują nam rzeczy na licytacje prowadzone podczas wszystkich imprez finałowych. Podczas ich trwania można było zdobyć zarówno stroje sportowe przekazane np. przez Justynę Kowalczyk czy Teddy’ego Błażusiaka, gadżety przekazane przez Firmę Wojas, Glossy Marzena Balara, Hokejową Reprezentacje Artystów Polskich, wejściówki na termy, vouchery na fitness, ubrania produkowane przez lokalne firmy, rzeźby z lokalnych pracowni rzeźbiarskich i wiele innych.
Podczas tej mroźnej zbiórki finałowej także nasi wolontariusze mogli skorzystać z uprzejmości nowotarskich firm np. Deja Vue, Lemon Bar, Steskal, czy Absynt, w których czekały na nich gorące posiłki i napoje. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i okazane serducho :)

Sztab WOŚP

Wszystkie osoby chcące wspmóc nas podczas kolejnych finałów, pomóc w organizacji koncertów, przekazać gadżety na licytacje lub po prostu z nami być - zapraszamy do kontaku :) Razem możemy więcej!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:
Akcja Miś 
Finał 2014
Finał 2013

Finał 2012
 
Formularz kontaktowy
  • Karolina Lipkowska Karolina Lipkowska
    + 48 691-757-151
  • Romana Nowacka Romana Nowacka
    +48 533 211 127
  • kursy-motorowodne
  • dostępne w ofercie Akcja Serca
  • dostępne w ofercie Akcja Serca