Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

TAJLANDIA - WYJAZDY TRENINGOWE 
DLA MIŁOŚNIKÓW SZTUK WALK

Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

Wyjazd treningowy 10-12 dniowy - Bangkok - Pattaya - Ko Chang.

Treningi będą prowadzone przez czołowych zawodników Muay Thai z Tajlandii oraz przez instruktora z 13 letnim doświadczeniem w sztukach i systemach walki. Codzienne 4 godziny treningów, 2-godzinny trening poranny z Krav Maga, Combat, Defendo oraz 2-godzinny popołudniowy trening Muay Thai pod okiem czołowych zawodników.

Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

Treningi będą prowadzone w różnych miejscach, warunkach i okolicznościach.

Będziemy trenować odpowiednią postawę walki, umiejętności obrony przed atakami nadchodzącymi z różnych stron, walka w parterze, dźwignie, taktyka i techniki kontroli przeciwnika, przygotowanie psychiczne i umiejętność obrony przed uzbrojonym napastnikiem, walka w wodzie i na łodzi.
 
Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

TRENING FIZYCZNY, MENTALNY, TAKTYCZNY I TECHNICZNY.

Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

Informacje dodatkowe:
 • Przelot odbywa sie na trasie Warszawa - Bangkok, Bangkok - Warszawa.
 • Treningi będą dostosowane do poziomu i umiejętności uczestników.
 • Wymagany sprzęt: Rękawice bokserskie, ochraniasz strefy kroku, szczęka, ochraniacze piszczeli.
 • Jeżeli nie posiadają Państwo sprzętu treningowego - można go zakupić na miejscu w bardzo niskiej cenie.
 • Cena wyjazdu zaczyna się od 5000 zł. (w zależności od wielkości grupy)
 • Dla osób preferujący dodatkowo po części treningów zwiedzanie i wypoczynek jest możliwość wydłużenia wyjazdu do 14 dni.
 • Wyżywienie oraz wejściówki podczas zwiedzania nie są wliczone w koszt wyjazdu.
Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

Muay Thai jest ringowym sportem walki jednak głęboko zakorzenionym w tradycji i kulturze Tajlandii. Jest to walka rozgrywana w stójce (zawodnik leżący na deskach nie uczestniczy w walce). Formułą walki jest wyłącznie full-contact, gdzie ciosy zadaje się z pełną siłą za pomocą technik bokserskich, uderzeń łokciami i kolanami oraz kopnięć.
 
 Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

Defendo Allience jest to system samoobrony opracowany na podstawie najskuteczniejszych technik wybranych spośród różnych sztuk walki. Twórca Defendo Jyrki Saario, spędził czterdzieści lat trenując je na całym świecie. Dzięki zebranym doświadczeniom Jyrki Saario był w stanie optymalnie dobrać odpowiednie techniki do stworzenia na ich podstawie prostego i wysoce skutecznego systemu.

 Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

Krav Maga to izraelski system walki wręcz stworzony na potrzeby pola walki, który został zaadaptowany do potrzeb osób cywilnych. Krav Maga dzięki swej prostocie i bazowaniu na naturalnych odruchach, pozwala szybko opanować podstawowe zasady skutecznej samoobrony. Nasi kursanci są szkoleni, jak mają reagować na typowe dla cywilów zagrożenia w jak najprostszy, najbardziej efektywny i bezpieczny dla nich sposób.

Wyjazdy dla miłośników sztuk walki

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.TAJLANDIA - WYJAZDY TRENINGOWE 
DLA MIŁOŚNIKÓW SZTUK WALK
 • Karolina Lipkowska Karolina Lipkowska
  + 48 533 211 147
 • Romana Nowacka Romana Nowacka
  +48 533 211 127
 • kursy-motorowodne
 • dostępne w ofercie Akcja Serca
 • dostępne w ofercie Akcja Serca
 • dostępne w ofercie Akcja Serca