Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu
facebook
Powrót
Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie

Zapraszamy Państwa na niezwykły rejs po Wyspach Kanaryjskich - najdalej na południe wysuniętych terytoriach Hiszpanii. 

Wyspy te zwane są „szczęśliwymi wyspami” albo „wyspami wiecznej wiosny”, ponieważ nawet w okresie zimowym temperatura nie spada tutaj poniżej 20 st.C i dominuje łagodny klimat. 

To sprawia, że każda pora roku jest równie dobra, żeby się tam wybrać! Najlepiej razem z NAMI!

 Wyspy Kanaryjskie

ŻEGLUJEMY Z LUDŹMI W KAŻDYM WIEKU!

Kanary raj siedmiu wysp, pochodzenia wulkanicznego: La Palma, Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria, Teneryfa, Hierro i Gomera. Każda oferuje inne atrakcje, jednak łączy je kilka zasadniczych cech: piękne piaszczyste plaże, przyjemna pogoda i przezroczysta woda, co służy oddawaniu się sportom wodnym, a także wędrówkom górskim.

Te wyspy odkryli arabscy marynarze, następnie przeszły pod władanie francuskie, portugalskie, a w końcu w ręce hiszpańskie.

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie charakteryzuje niezwykła i wyjątkowa przyroda, zlokalizowane są tutaj cztery  z siedmiu głównych hiszpańskich parków narodowych.

La Palma – to tutaj znajduje się największy krater na świecie o średnicy 9 km!  -Calderia del Tarburiente. To miejsce jest idealne dla każdego aktywnego turysty.  Tutaj znajduje się też wyjątkowy niewielki trójkątny plac.

Wyspy Kanaryjskie

Kolejną wyspą jest Lanzarote, słońce świeci tutaj 330 dni w roku, opady deszczu występują rzadko, co nadaje ten wyspie pustynny charakter, ale o łagodnym klimacie, temperatura waha się tutaj w okolicach 25 stopni C – do tego czyste, pełne jodu powietrze…

Fuerteventura – znajdująca się zaledwie 100 km od wybrzeży Afryki olśniewa swoimi długimi piaszczystymi plażami i krystaliczną wodą, oferuje i gwarantuje świetny wypoczynek wśród fal, na delikatnych piaszczystych piaskach. 

Wyspy Kanaryjskie

Teneryfa – charakterystyczną atrakcją jest wulkan Thiede, jest to trzeci największy wulkan na świecie, będący jednocześnie największym szczytem w Hiszpanii.Stożek wulkanu wraz z kraterem o średnicy 15 km i obwodzie 40 km stanowi Park Narodowy Thiede. Niezwykłe miejsce, które przypomina pustynny krajobraz, a jednocześnie można napawać się widokiem pięknych błękitnych wód. Santa Cruz, stolica Teneryfy przykuwa uwagę miłośników egzotycznych zwierząt – może pochwalić się kolekcją papug, podwodnym światem akwarium, tunelem rekinów a także Planetą Pingwinów!- czyli najbardziej odkrywczej wystawy i największego na świecie pingwiniarium.

Wyspy Kanaryjskie

Na trasie zwiedzania nie sposób pominąć placu z czterobocznym krzyżem czyli Plaza de Espańa… a zresztą, resztę ciekawych i wartych miejsc może odkryjecie sami? ;) Podpowiemy, ze niezwykłym zjawiskiem są też tzw. czarne plaże, które powstały z pyłu wulkanicznego.       

Brzmi intrygująco? Jeśli nie, to zapraszamy chociażby do dobrej zabawy w towarzystwie  opływających jacht delfinów.

Gran Canaria – dla miłośników tętniącego, pełnego energii i rozrywek życia. Oprócz sportów wodnych, można wziąć udział w organizowanych przeróżnych konkursach, np. latawców, rzeźb z piasku. Gran Canaria oferuje bogate kalendarium wydarzeń np. huczna Fiesta de la Rama na ulicach Agaete, czy obchody miasta ze spektakularnym pokazem ogni sztucznych. Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie

A jeśli chcielibyście odetchnąć i zatopić się w romantyczny nastrój, to swoje piękno oferuje La Gomera i El Hierro. 

La Gomera - niewielka wyspa, na której znajduje się Park Narodowy Garajonay. Miłośnicy pieszych wędrówek mogą zaserwować sobie spacer zielonymi dolinami i skalnymi zboczami. A może chcielibyście zaobserwować z nami niezwykłe zjawisko „morza chmur”? Podziwiać niezwykle rzadkie gatunki drzew, które już nie praktycznie nie istnieją na innych kontynentach? Może podpatrzeć jak płynie życie w tradycyjnej rybackiej wiosce? Do wyboru wiele różnych aktywności – znajdzie się coś dla każdego!

Wyspy Kanaryjskie

El Hierro - podobnie jak La Gomera, zachęca pięknymi widokami i spokojną atmosferą. Ma bardziej górzysto – skalisty charakter.  El Hierro to wczasy pełne spacerów górskimi przełęczami i dzikimi zakątkami.  Może warto obejrzeć panoramę wyspy z najwyższego punktu wypadowego? Albo miejsce, w którym żyją sporych rozmiarów jaszczurki. Można wybrać się do najstarszej osady na wyspie i zobaczyć jak żyli przodkowie. 

Wyspy Kanaryjskie

Rejs z nami to obietnica wspaniałej przygody - i dużo więcej, niż jest w stanie zaoferować typowa wycieczka na Kanary ze zwykłego biura podróży!

Jeśli jesteście Państwo gotowi odkryć z nami w pełni urok i bogactwo "Szczęśliwych Wysp" - skontaktujcie się z nami!

* Nie wymagamy żadnego doświadczenia w żeglowaniu - w cenę rejsu wliczony jest kapitan i oficer
* Termin rejsu ruchomy- jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań Klientów
(i dostępności lotów) :) 

Pytania? Wątpliwości? Zadzwoń a natychmiast je rozwiejemy!
  • Karolina Lipkowska Karolina Lipkowska
    + 48 533 211 147
  • Romana Nowacka Romana Nowacka
    +48 533 211 127
  • kursy-motorowodne
  • dostępne w ofercie Akcja Serca
  • dostępne w ofercie Akcja Serca
  • dostępne w ofercie Akcja Serca